Duben 2010

Stačí dát ucho k mušli a zavřít oči.

29. dubna 2010 v 12:25 | Miss Balushka |  Píšu
Ale vědci přitom neví, jak to, že v mušli slyšíme šumění moře.
Určitě jste to také zkoušeli. Dát ucho, zavřít oči a jen snít.  Aje tu moře.
Nevím, kolik z vás už u moře bylo. Já jsem tam byla už jako malá s tetou a první ,co jsem udělala bylo, že jsem ochutnala jestli je moře vážně slané. A samozřemě bylo.
Potom jsem samozřejmě byla u moře ještě mockrát, ted už jsi na to jen matně pamatuji. A ráda si prohlížím fotky a mušličky skládám jako ozdoby do květináčů. kolik lidí tohle asi dělá??
Kromě toho, že je moře slané a že mořská voda je díky minerálům dobrá na pleť mě mořský vzduch jako astmatikovi taky prospívá. Údajně. Já se ale většinou těšila domů, v noci jsem se dusila a bylo vážně horko. Navíc ležet na pláži a opalovat se pro mě nic nebylo. Vždycky si připálím ramena a bolí to. Chtěla jsem podnikat dobrodružné výpravy po památkách a nebo mít nastavený fitness program. Na to ale nebyly peníze.
Mimo to vždycky když jsem plavla k bojce, měla jsme nafukovací matraci a bála se. Žraloky a chobotnice jsem viděla všude. A ještě filmy jako Čelisti, které vždycky o prázdninách v době dovolených dávají. S mořem si každý spojí něco jiného, podle toho, kde byl a ,co prožil. Pro mě je to doba dětsví a na tu se nezapomíná.
A pokud si všímáte , ve filmech se lidi taky upínají na myšlenku alespoň jednou za život moře vidět.
Každopádně moře je něco ,co by měl podle mě každý vidět a každý by měl ochutnat x)