Červenec 2010

Homosexualita nerovná se nemoc!

29. července 2010 v 23:42 | Miss Balushka |  Píšu
Nemoc se dá vyléčit. Homosexualita se vyléčit nedá, tudíž to nemoc není.

Prvně chci říct, že já jsem heterosexuál. Nevadilo by mi se líbat s jinou ženou ale jasně mě přitahují muži.

Na to, že jsme již ve 21.století mi přijde, že lidi jsou snad čím dál tím blbější. Obzvlášt v tomto ohledu. Jasně, část má na vinně výchova, takže starším lidem to vadí a tak celkově si na nás mladé stěžují, ale jim stejně vadí všechno co neznají, všechno nové. Alespoň té většině, vždyť výjimky se najdou vždy. Osobní názor je - Co je komu do toho..??
Když se to někomu nelíbí, dívat se na to nemusí a žít s člověkem stejného pohlaví přece taky nemusí! Ale kazit někomu radost z toho, že nemusí skrývat a trpět kvůli tomu, že se to někomu jinýmu, kdo ho vůbec nezná nelíbí?... Nedej bože, ještě je léčit elekrošoky a podmíněnými reflexy, že když jim ukazují obrázky nahých lidí stejného pohlaví dostanou silnou elektrickou ránu!! No uznejte, každý pak řekne, co si doktor přeje.
Pak jsou tu pobožní blázni (nic proti nim, ale představte si jako bych vám nutila svojí víru!?), kteří říkají, že Bůh něco takového nestvořil a bla bla bla. Jo? Já myslím, že se zrodili úplně stejnou cestou jako my a když teda přistoupím na hru, že nás všechny tvoří Bůh...Kdo teda stvořil je?? Mimochodem jsou i případy, kdy jsou homosexuálně orientovaná i zvířata!
Nevím, čím to je ale jsem jeden z mála absolutně toleratních lidí. I lidé z mého okolí vám to potvrdí. Nevadí mi lesbičky, gayové, biseuálové, transsexuálové ani transvestitové. Je to přece jejich věc. Jejich život na který by měli mít stejné právo jako každý jiný člověk! Ani za to nemůžou, vždyť už se tak narodili! 
Aby se neřeklo, že mluvím o něčem, co neznám - alespoň jednoho z takových lidí znám. A můžu říct, že jsou kolikrát mnohem lepší lidé než my ''normální'' heterosexuálové.


Představte si, že byste museli skrývat lásku ke klukovi, který se vám už dlouho líbí a o kterém si každou přestávku povídáte s kamarádkou. Ani usmát byste se na něj nemohli aby se to náhodou neprozradilo. Aby se vám nesmáli kvůli něčemu tak normálnímu. Takové to je pro ty, kteří radši mlčí.

Sečteno a podtrženo: Radši budu mít jednoho upřímného kamaráda homosexuála než 50 těch ''normálních'', bohatých, krásných a falešných.

To vše je můj názor, který už nikdo nezmění. Prosím když budete komentovat proti mému názoru, nebuďte takový srabi, kteří se nepřiznají ani ke svému názoru. I ten e-mail má dnes již každý.