Srpen 2010

Smells of summer

9. srpna 2010 v 23:30 | Miss Balushka |  Picsspiration
Téma: Smells of summer
Zdroj: DA.com

strawberry

Jak to dělají jiní lidé?

9. srpna 2010 v 23:16 | Miss Balushka |  Diary
summer

Většina prázdnin za námi. Když se tak na to kouknu, přijde mi, že ty prázdniny utečou rok od roku rychleji. Na druhou stranu, se částečně do školy těším. Budeme to mít úplně jinak. Konečně se budu učit to, co chci jednou dělat- psychologii. A nebo práva. Jo jasně, že si slibuju, jak se budu učit a na školu se budu víc soustředit. Ale ono to ani za určitých okolností nejde. Měla bych se od toho odpoutat...Začít na to kašlat. Ale nechci si nechat srát na hlavu....
(wau, všimla jsem si, že téma týdne jsou upíří, tak budu muset něco napsat:)

Kwapem se blíží i mé 18-té narozeniny. Samozřejmě už chystám oslavu, budeme to mít dohromady s kamarádkou, která má narozeniny 2 dny po mě ale je o rok mladší.
Plán je: 20. sprna oslava s mamkou a jejím přítelem a tak :) a 21.sprna ta naše společná oslava u mě doma, s kamarády a spol. Nevíte, co se na oslavách na rozenin dělá? Nepište chlastá, protože alkohol pro mě není druh zábavy. Takže moc doufám, že nedostanu jen nějaký flašky. To je asi budu muset rozdat.

Ještě další skvělá věc. Pojedeme s mamkou do Londýna :) Moc
any girl

se těším a podrobnosti až přístě, až sama budu vědět víc. Jen to, že tohle město miluju. A poprvé ho uvidím v plné kráse :) Nehorázně se těším...
Jinak dnes už mám objědnané PSP, obal na něj a pamětovou kartu, taky další baterku do foťáku, univerzální, no teď nevím, jak se tomu říká, to do zásuvky, protože v Anglii mají jiný vstupy na elektriku. A taky dort na oslavu.

Už jsem dostala k narozeninám LCD televizi k sobě domů ačkoliv ještě není úplně naladěná, a makám na řidičáku :)

Snad je to všechno, z čeho jsem se chtěla vypsat :)

Půlka prázdnin za námi!

4. srpna 2010 v 0:13 | Miss Balushka |  Diary
a uteklo to opět nehorázně rychle...

Poslední dobou se snažím užívat si života, k tomu patří třeba víkendové nákupy a mamkou nebo filmové večery s Tomem. Chtěla bych ještě zažít a vidět tolik věcí!! A přijde mi, že není vůbec čas!! Něco, co jsem plánovala delší dobu jsem stihla udělat něco vůbec. Ale ještě je tu ten měsíc...Srpen. Budu mít narozeniny. Plánuju už oslavu, jen mě mrzí, že bude o týden dřív než moje narozeniny. Bude oslava s kamarády a pak si to chci užít s mamkou, jejím přítelem.

Miluju to psaní. Tolik věcí ze mě vždycky spadne!! Na spoustu věcí už pak nemusím myslet..Lehce svobozující pocit.

Třeba včera jsem venku s kamarády blbla do půl třetí ráno! Ani nevíte, jaký je v noci klid..

Je něco po půlnoci tak se asi odmaluju, učešu a možná ještě zalezu a nějakou knihou :) Mám jich tu horu a pořád není čas je přečíst. Měla bych si na zbytek prázdnin udělat nějaký plán a ten dodržovat.

Abych nezapoměla, byla jsem už v autoškole. Dnes po druhé. Nemyslím, že to bude tak těžké, kolik ještě blbějších lidí to udělalo. I když jízdy mi trochu starosti dělají.

Miluju tuhle písničku, byla moje na první poslech!!
Miluju, miluju, miluju!!!!