Prosinec 2010

Štědrý den

26. prosince 2010 v 16:40 | Miss Balushka |  Diary
Rozhodla jsem se, že se do toho blogování trochu víc opřu. Jako první věc jsem utřídila rubriky a menu- smazala, přidala nové nebo přejmenovala.


Život mi nějak plyne, ve středu jsme teda měli besídku, bylo to naprosto báječné, když nás tam bylo pár, jen ti, co se dohodli, že půjdou potom do čajky, ta fajn parta. Udělali jsme takový mini-film, hororový, musím se na tom ještě vyřádit a upravit to, pak se určitě zasmějete.

No a pak jsou tu Vánoce. V úterý jsem byla nakupovat poslední dárky a taky něco na sebe. Můžu upřímně říct, že v obchodech skoro nic nemaj. Buď je to předražený, nebo ve velký velikosti nebo naprosto nudný a obyčejný. Koupila jsem si ale nakone šaty a svetřík z New Yorkeru, i když to tam moc nemusím, prostě jsou ty věci kouzelné.

Štědrý den jsem ztrávila vcelku v pohodě. Samozřejmě jsem koukala na Home Alone 2: Lost in New York. Ve dvě jsme šli do kina i s mým bráchou na Shrek: Zvonec a konec. Byla to celkem sranda. Potom jsem šla k mamce. Tak nějak se poflakovala a chvíli byla na počítači. Když měla mamka večeři hotovou, zasedli jsme ke stolu a začali hodovat, měla jsem už přece hlad. Po celkem dlouhé večeři jsem zalezli s bráchou do jeho pokoje a čekali na zvonek. Koukala jsem z okna na zimu, k tomu tak krásně začalo sněžit.... Po zazvonění jsem utíkala do obýváku ke stromečku abych tu krásu vyfotila. Vlastně jsem to celé zdokumentovala. Pak samozřejmě rozbalování dárečků, dostala jsem samé krásné věci, tentokrát hlavně Potterovské! Pouštěli jsem pak i lodičky a koukali na pohádky...a pak jsem šla domů. Byla jsem tu, jak taky jinak, sama a trochu jsem uklízela a koukala na bonusy k Princi dvojí krve. Musím říct, že tentokrát to byly opravdu zajímavé věci, hlavně dokument o Rowlingové: A year in life.

A jak jste se měli vy? A hlavně, co jste dostali?? Těším se na odpovědi..!

P.S.- Řidičák jsem neudělala, nedala jsem jízdy. Opravky mám v úterý v půl osmý ráno.

Winter is here...Christmas is around the corner!

5. prosince 2010 v 22:23 | Miss Balushka |  Diary

Zase jsem se celkem dlouho neozvala. Škola mě vysává a když v ní nejsem, mám příšerné množství učení, úklid, vařím si něco k jídlu, učím se do autoškoly nebo jdu radši dospávat, co jsem v noci nestihla.

Dárek na Vánoce nemám ani jeden.. Ten ale ani možná do Vánoc nedorazí. Ke všemu jsem ve středu ztratila peněženku. Měla jsem tam všechny ušetřený peníze za posledních pár týdnů, měla jsem v plánu jít v pátek nakupovat, celej týden mě to drželo nad vodou...Nepočítám ty doklady, účtenky, klubové karty,...Prostě smůla.
Ve čtvrtek jsem k tomu všemu přišla celkem brzy domů, tak jsem pak asi ve tři zkusila něco

dospat..Vzbudila jsem se a bylo asi 17:15... no v pět jsem měla jízdy, takže jsem si to teda přesunula na pondělí a úterý. Bylo mi vážně trapně psát, že jsem ''zaspala''.