Únor 2011

Ta neskutečně vzácná a drahá, přesto nekoupitelná věc ..

21. února 2011 v 23:29 | Miss Balushka |  Diary
... jménem čas.
cofeeOpravdu se ve škole poslední dobou snažím, ale bohužel času moc nemám. Nejen na blog ale ani na sebe. Přijdu domů a nemám žádné vyřizování po úřadech, udělám potřebné domácí práce (važte si, že toho tolik dělají rodiče! :)) jako zametání, mytí a uklizení nádobí, poskládám rozkramařené věci z rána, případně nákup, praní nebo sundání prádla atd a pak si taky dám něco k jídlu. Pak se obvykle vrhnu na ty pitomosti do školy, ale dávaj nám toho tolik, že prostě bych tak měsíc neměla spát a pak bych to snad všechno stíhala. Nemluvě ani o tom, že ani v jedné ročníkovce jsem ani trochu nepostoupila a o povenné četbě. Velmi vtipné, nemám čas číst ani svoje knihy.

jack and rose

Zítra máme výlet se školou do Prahy (opravdu úžasné v té země, joo někdo tu přemýšlí). Takže nejen, že díky ve tři hodiny přijedu domů třeba až v sedm, ale máme druhej den 9 hodin, z toho se musím učit na 7. Budu s sebou prostě zítra celý den tahat ještě učení abych se mohla při cestě autobusem učit.. Stejně to asi vidím na spánek nebo psp-čko.

Asi od pěti jsem do půl desáté spala, takže teď plánuju zalehnout o půlnoci. Nachystám si věci, zkouknu jeden díl zoufalek a usnu snad jako malé kotě...

No jo, postěžovala jsem si tak snad bude líp. A jak to jde vám? ...


Jednou na Oxford Street

10. února 2011 v 17:44 | Miss Balushka |  Moje fotky
Nákupy tam jsou opravdu něco :) Ano, většina obchodů se stále opakuje, ale myslím, že každý si tam něco vybere, minimálně tak 10 kg oblečení :D A ty ceny! U nás to mají všechno tak třikrát dráž..
Londýn si určitě nenechte ujít!

Momentálně moje nejoblíbenější foto asi...Fotila to mamka a ani jsem o tom nevěděla..to až při prohlížení doma :)


Rozžhavím tvé chuťové buňky do běla..!

7. února 2011 v 17:51 | Miss Balushka |  Picsspiration
Nevím, jak vy a budu ráda když se podělíte ale já víc než čokoládu, i když záleží na situaci, mám radši ovoce. Maliny jsou mým největším favoritem. Samozřejmě jahody, třešně, hrušky,....I proto se tak těším na léto, kdy toho bude všeho plno... A ty krémy a polevy na muffinkách....ach..

mnam
mnam

Zkušenost je název, který dáváme svým chybám a omylům.

7. února 2011 v 16:04 | Miss Balushka |  Diary
Po deší odmlce...
Od pátku máme volno, vlastně jaké bylo vysvědčení? Já jsem celkem spokojená. Přesně, jak jsem si myslela, psychologie a pedagogika mi vylepšili průměr...:D
No, nějak zatím čerpám síly a užívám volna, který máme tento celý týden...To je pohoda. I když musím pokračovat na ročníkovce a už trochu promýšlet ročníkovku na výtvarku. Téma máme :Já a vybrala jsem si sérii fotografií. Napadá vás něco?
kate winslet


Něco jsem pojedla a piju úžasně lahodný čaj, objednala jsem Avon a musím si ještě opsat dějepis a pak mám taky v plánu pokračovat v třízení kosmetiky. Udělala jsem si z krabic takové ''šuplíčky'' abych to měla přehlednější a na dosah ruky.

A už to taky konečně vypadá, že přichází jaro...Doufám, že už pod 5 stupňů nebude. Tříkrát hurá!