Duben 2011

To Make Each Day Count

22. dubna 2011 v 23:29 | Miss Balushka |  Picsspiration
Titanic je moje závislost a posedlost...

Desperate Housewives ♥

22. dubna 2011 v 20:52 | Miss Balushka |  Picsspiration
Nevím, jak vy, ale já ten seriá miluju... Lidé okolo mě, ti v mém věku, tomu moc nerozumí. Vždyť na ten seriál koukají lidé jako naši rodiče. Ale je to krásný seriál, opravdu ze života. I když jsem doma sama občas se směju tak nahlas, že se bojím aby si lidé venku neťukali na čelo, ale taky si pobrečím jako u Titanicu. Seriál doplňuje taky úžasná hudba (Od Dannyho Elfmana!!) a navíc prology Mary Alice... Jako by mi četla myšlenky, hlavně když hrdinové prožívají něco podobného jako já...Známky pro mě nejsou všechno

7. dubna 2011 v 17:23 | Miss Balushka |  Diary
Aáno, vím, že jsem hrozná, tak dlouho jsem tu nebyla. Je to škoda, protože to psaní mě nějak naplňuje. Nebo možná... spíš se můžu vypsat ze všeho, napsat, o tom co mě trápí, těší a nutí žít. A ráda píšu. Ale jak už to tak bývá, nebyl čas. Máme toho ve škole vážně hodně, a už mě to opravdu začíná srát, jelikož i když se snažím, nikdy to nedopadne, jak si zaloužím. Možná to zní nafoukaně, ale když už něco dělám, obzvlášť když mě to nebaví a nijak mě to nenaplňuje, aspoň ta chvalitebná by z toho mohla být.
Vždycky jsem ráda potěšila rodiče nebo babičku dobrou známkou. Obzvlášť babičce to vždycky dělalo radost. Teď už tu není, ale doufám, že to vidí. Na druhou stranu, a to je věc, kterou mi nikdo nerozmluví, známky nejsou všechno a už vůbec nejsou nijak v předu na žebříčku mých hodnot. Jsem člověk, kterého neskutěčné naplňuje cítit, že žije. A to promiňte, doma s učebnící teda opravdu necítím. Takže ano, myslím, že kdybych vážně chtěla, tak ty lepší známky budu mít, ale svůj život takhle nepromarním. Ne, že bych nerada poznávala, ale jen to, co mě zajímá, co mě zaujme. I kdyby jen malinko.
Včera jsem ztrávila úžasnej den ve Varech, domů jsem přijela až v ve tři čtvrtě na deset. Jasně, učení jsem zase měla jak.. však víte, ale kdybych druhý den umřela, nelitovala bych toho. Naopak bych proklínala, že jsem jela domů. Měly to být jen krátké dvě hodinky a malé setkání,... ale jedna pitomá známka za to teda určitě nestojí.

Zajímá mě Váš názor! :)