Červenec 2011

I don't say goodbye, I don't forget ... Never.

13. července 2011 v 15:39 | Miss Balushka |  Diary


Já tedy nejsem připravená. Nejsem připravená, že to všechno navždy skončí. Strašně se těším a přitom ten konec ještě vidět nechci. Když jsem se poprvé doslechla o Harrym, to jsem byla ještě hodně malá, říkala jsem si, že je to jen další blbost, kterou budou všichni žrát. Ono tomu tak i vlastně je. Když jsem pak s mamkou byla na prvním díle spatřila jsem přesně ten svět, který jsem jako malá tak hledala. Už tenkrát jsem byla jiná než většina ostatních, kouzla a magie mě zajímala od doby, co si jen pamatuju. Pak přišel druhý díl. A třetí. Ten už jsem před filmem četla a hlavně- trojka byla mezníkem. Harry od té doby dospíval a díly byly temnější, vypracovanější. Za tu dobu toho mám doma hodně. Spoustu knih, Hermioninu hůlku, hábit, obraceč času, Pobertův plánek, DvD-čka, plakáty....
S Harrym jsem vyrostla, s husí kůží sledovala nové trailery a prožívala s ním jeho dobrodružství. Bude mi chybět. Moc chybět. Vždycky tu se mnou bude. Určitě budu hrozně brečet.
V pět deset vyrážím do Varů s Tomem, z Varů ještě s Májou zamíříme v šest do Plzně. V půl deváté nás čeká první díl, o půlnoci je tu velké finále. Myslím, že se máme na co těšit. Užiju si to, jak jen to půjde, určitě budou fotky. Můžete psát své dojmy :) Teď už jen... Pěknou podívanou!!Harry Potter: Part three

13. července 2011 v 15:36 | Miss Balushka |  Picsspiration

Harry Potter: Part two

13. července 2011 v 15:31 | Miss Balushka |  Picsspiration

Harry Potter: Part one

13. července 2011 v 15:23 | Miss Balushka |  Picsspiration
Užijte se várku těch nejlepších obrázků na téma HP...


Jennifer Love Hewitt

13. července 2011 v 14:40 | Miss Balushka |  My fashspiration
Další z mála slečen, kterou obdivuji... Je strašně krásná a líbí se mi i její styl oblékání a to, jak je namalovaná. V budoucnu se vidím přesně takhle :) Miluju Posla ztracených duší. Dokáže mě rozesmát a stejně dobře i rozbrečet.
Ultranásilí versus Opravdová láska

3. července 2011 v 17:16 | Miss Balushka |  Diary
To nám ty prázdniny začínají krásným počasím.. Včera jsem byla v letním kině na Mechanickým pomeranči. Hodně zajímavý snímek, názory na něj jsou podle mě asi dost rozporuplné, nicméně se mi líbil. Akorát to počasí.. Byla neskutečná zima a chvilku před konce filmu začalo i pršet. Samozřejmě ještě včera dávali také na primě Titanic.. Viděla jsem teda jen kousek ale co, mám svou 4 diskovou edici :) A tak teď popíjím horký čaj s citronem a po své pravici mám zásobu kapesníčků.
V plánu mám teď pokračovat ve čtení HP a prince dvojí krve. Chci si trochu osvěžit paměť, přece jen už je to nějaký čas, co už jsem to četla. Je fajn mít konečně čas, který by mi jinak vysávala škola. Čtení už mi vážně chybělo.
A 2.září tu budou Simple Plan! Po čtyřech letech se sem vrátí a já bych je moc ráda viděla znovu. Prostě si je nenechám ujít a hotovo!


Není špatné upadnout, ale zůstat ležet

1. července 2011 v 19:32 | Miss Balushka |  Diary
Stalo se toho tolik... Neměla jsem čas spát, do posledního školního dne jsem měla opravdu napilno.


Tenhle školní rok byl plný zážitků. Předposlední Harry Potter, první praxe, spousta fotografií a zážitků, samozřejmě i pár nových lidí. Všechno ale nebylo vždycky dobré, nejhorší je pro ztráta jednoho člověka. Člověka, se kterým jsem vyrostla a který pro mě opravdu hodně znamenal. Troufám si říct, že nejvíc ze všech lidí, co zná. To, co jsme prožili, to co nás spojuje... Určitě mě to nějak změnilo, nikdy na to nezapomenu, i když bych v těch horších chvílích bych raději chtěla. Ale snažila jsem se, snažila jsem se abysme si zůstali stále tak blízcí, aby to bylo lepší a nemusela se bát jestli se mu něco stalo. Mělo by mi to být jedno, ale není. Zase na druhou stranu, láska, kterou mě měl rád, nebyla zsae tak silná, jak tvrdil, když už za mě má náhradu. A jakou. Radši nechtějte vědět. Takoví lidé by měli umírat a ne ti, co si to nezaslouží.

Lili's Theme
Poslechněte si Liliino Theme, je nádherné...

Ale k tomu lepšímu v poslední době. Mám nového přítele a vážně doufám, že ten mě opravdu miluje, jinak to vážně asi vzdávám. Jsou tu samozřejmě prázdniny (stokrát Huráá! :D), budu se pravděpodobně stěhovat, mám horu nových věcí, mamka se mi stěhuje přes celou republiku (bude mi hrozně chybět), za týden a tři dny skončí jedna velká éra- éra Harryho Pottera. Miluju ho a proto se neskutečně těším, ale zároveň se bojím, vždyť je to poslední díl!! Ale jak se říká, všechno má svůj konec a myslím, že se máme na co těšit..

:D