Únor 2012

Kluci přece nepláčou

26. února 2012 v 21:39 | Miss Balushka |  Píšu

Zavírám za sebou dveře a choulím se na svém oblíbeném křesle. Cítím, jak mi po tváři stékají slzy. Už dlouho jsem nebrečel, neměl bych s tím začínat, ale až moc dlouho jsem to v sobě držel. V hlavě neustále slyším tu větu :'' Nebreč, vždyť chlapi přece nepláčou..''. Ale copak nikdo nechápe, že mě také může něco trápit, a že mě to může bolet? Kdybych tak byl jako můj otec. Vždycky si zachová chladnou hlavu, vždycky ví, co udělat a vlastně na něm ani nikdy nepoznám, jak se doopravdy cítí. I na mámině pohřbu se tvářil jako na jedné z těch svých důležitých prezentací. Nejsem přece žádná citlivka, nejsem ani žádný metrosexuál, ale to neznamená, že nemůžu nic cítit. A proč bych nemohl cítit zrovna to samé jako dívka, která své pocity ventiluje pláčem?
Zavírám za sebou domovní dveře a cítím příval tepla na tvářích. Konečně doma, pomyslím si. Všude je zhasnuto a tak předpokládám, že se otec ještě nevrátil z práce a mířím po schodišti do svého pokoje. Představa hory úkolů a spousty učení je děsivá. Úzký proužek světla na podlaze mi dává tušit, že táta doma nakonec bude. Jemně tedy zaklepu a vstupuju dovnitř. Vidím tátu sedět na posteli. V ruce drží máminu fotku a brečí. V okamžiky, kdy mě spatří, stírá slzy a snaží se vše zamaskovat. Zeptá se, jak se mám, ale já neodpovím, mířím k němu a objímám ho. A to bylo poprvé a naposledy, co jsem ho viděl brečet, a přesto už vím, že jsme si něčím podobní.

Byla to moje slohovka na téma Nebreč, kluci přeci nepláčou..

20.února - Děti by si měli užívat, že jsou děti.

20. února 2012 v 22:46 | Miss Balushka |  Diary
Čas utíká čím dál rychleji a jarní prázdniny už mám za sebou. Strávila jsem je moc hezky, donutila jsem se udělat i něco k maturitě, kromě koukání na posla ztracených duší a tulení s tím nejdražším. Celkem jsem si i odpočinula, vyrobila si zrcadlo, zajela nakupovat do Německa, viděla se s tátou...


Skins

16. února 2012 v 19:39 | Miss Balushka |  Diary

Až vám bude zle a vypijete flašku cinzanna, naložíte se do vany a necháte se kolébat, můžete zapomenout na všechny starosti. Musíte ale mít někoho, komu na vás záleží a kdo vás vytáhne dřív, než tam usnete nebo se utopíte.


14.února, Valentýn <3

16. února 2012 v 0:48 | Miss Balushka |  Diary
Pro některé je to příjemný svátek, pro jiné svátek, který proklínají. Osobně ho nějak neřeším, jsem zastánce, že když má někdo někoho opravdu rád, měl by to dokazovat častěji :)
Každopádně, proč si neudělat hezký den, když už měl Frank volno.

Potěšil mě hned třemi dárky, které mi opravdu udělali radost, lepšího přítele bych mít nemohla.