Květen 2012

Odmaturováno!

30. května 2012 v 14:17 | Miss Balushka |  Diary
Konečně!
Článek jsem chtěla napsat, až bude po. V pondělí hned jako první ze všech, samozřejmě já.
Mám to za sebou a je to výborný pocit, hlavně protože mám krásné známky. Úplně přesně teda nevím český jazyk a angličtinu, protože slohovky se dozvíme až v 5.června, ale slohovku si klidně ještě napsat půjdu, to nejhorší je za mnou. Včera to úspěšně udělala i moje nejlepší kamarádka, takže jsem ji byla podpořit a večer jsme šli tu maturitku s mým nejdražším oslavit. Krásný večer.
Ach bože, to je tak krásný. Ta svoboda. Můžu si dělat, cokoliv chci. Můžu jen tak sedět večer na balkoně a pozorovat hvězdy, poslouchat šum města. Podívat se na oblíbené seriály, spát číst. Nemusím se stresovat a mohla jsem konečně uklidit všechno to učení a papíry, které jsem měla všude. A ta hrdost rodičů!
V něděli před maturitou mě táta vzal na oběd a nákupy. Asi to pomohlo, trochu jsem se odreagovala.

Nové botičky, překrásný náhrdelník a náušničky. A taky mi konečně přišel make-up, nejsvětlejší odstín a sedí mé pleti konečně perfektně!

P.S.- Odmaturovala jsem i z angličtiny. Ačkoliv jsem se ji začala učit před 4 roky, měla jen jako začátečník po celou dobu. Všichni mi říkali, že jsem blázen, učitelky, že to stejně nezvládnu a mnohem horší věci. Zvládla jsem to, dokázala jsem to. Věřila jsem v sebe a teď vím, v čem jsem opravdu dobrá. Známka by měla být v nejhorším případě 3, tedy že jsem úplně pokazila slohovku, jinak za 2. Mimochodem, jsem se na angličtinu vůbec, vůbec nepřipravovala. Nezbyl čas, takže od doby písemných, jsem angličtinu slyšela a viděla jen u posledního dvojdílu zoufalek.
Když jsi vzpomenu, jak jsem málem neprošla z té odporné a hnusné němčiny... Jak mě učitelka pořád jen schazovala.
Řekla jsem si, že se nikdy nevzdám, a teď vím, že je to pravda, že to za to stojí.