Červenec 2012

Proč padáme? Abychom se naučili zase vstát!

31. července 2012 v 23:23 | Miss Balushka
Ti, kteří už nevstanou, ti padnout měli.

Upřímně, vůbec jsem nečekala, že si nakonec budu muset tak vymýšlet. Proč? Můj nejdražší miluje Batmana, ovšem na nový a poslední díl mu nějak nevyšli peníze, a tak jsem se rozhodla mu udělat radost. A když už chci někomu udělat radost, snažím se, aby to opavdu stálo za to.
Lístky do kina jsem samozřejmě koupila den předem a měla jsem co dělat, abych mu to už ten večer neprozradila. Druhý den jsem ho vylákala ven pod záminkou noční procházky (to abysme to stihli) a abych ho dostala ke kinu, řekla jsem mu, že se tam mám sejít s kamarádkou, abych jí něco předala.
Před kinem jsem se mimoděk zeptala, jestli jdem kina a ukázala mu lístky. V těch prvních sekundách na mě koukal jako ''co to melu'' a pak ho konečně napadlo se podívat, co je na lístkách napsáno. Samozřejmě mu to udělalo ohromou radost a pak i mě, protože mi to vyšlo :)


Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.

28. července 2012 v 23:29 | Miss Balushka |  Diary
Kromě toho, že jsem opět utrácela jsem po neskutečně dlouhé době sedla na kolo. Naštěstí to začalo bavit i mojí drahou polovičku a tak jezdí se mnou. Je to paráda. Ten pocit volnosti!
Nevýhodou je všudypřítomný hmyz, který do mě sem tam narazí a to, že se přes den, díky těm vedrům, v podstatě jezdit nedá.
Sešla jsem se s pár spolužáky. Ochutnala vanilkovou Colu, wild cherry Pepsinu a bonbony od Willyho Wonky. Ještě víc si zamilovana Marinu and the Diamonds. Plánovala, kdy konečně uvidím svou mamku. Ujistila jsem se v tom, že Lush je nejvoňavější kosmetika, kterou znám. Po všemožném zkoušení jsem konečně zapojila video! A díky tomu můžu koukat na mé oblíbené seriály z dětství. Kazety FOREVER!

A dneska jsem se viděla s kamarádkou, se kterou jsme si už strašně dlouho nepopovídaly... A byl to krásný den, děkuji ti za něj :)
Jo a PŠT! Ale připravila velké překvapení pro mého přítele na zítra :D :D


Koncert Black Veil Brides 15.6.

13. července 2012 v 22:08 | Miss Balushka |  Diary
15. června jsme se s přítelem vydali směr Praha do paláce Akropolis. Několik dní předem přítel přišel domů a po chvíli mu z kapsy ''nenápadně'' vypadli lístky :D Je prostě božský <3.
Vystáli jsme si menší frontu a uskladnili věci.
Musím říct, že mi vadilo, kolik tam bylo lidí - člověk se pak mačká, tlačí, všichni do něj strkají (spocení, tlustí a samá bakterie), pokud nemáte dva metry, skoro nic neuvidíte. To už ale hold ke koncertům patří.

Předkapelu Yashin jsme si užili pod podiem. Bavilo mě to a přišlo mi, že dělají větší show a že si koncert víc užívají.
Na Black Veil Brides jsme si šli stoupnout na balkon, odkud už byl lepší výhled (takže jsem mohla lépe fotit) a nebylo tam tolik lidí. Bylo to fajn, jen mi přišlo (posléze jsem zjistila, že nejen mě), že Andy Sixx bude asi trochu nafoukaný, ale co, může si to dovolit. Těsně před koncem koncertu se mi udělalo špatně a tak jsem si sedla, ale jinak se mi koncert celkem líbil. Upřímně, jela jsem hlavně abych viděla ''na živo'' Andyho, protože se mi jako muž líbí a znám už z dob, kdy ještě BVB nebyli známí.

Po koncertě jsme si dali něco k pití a zůstali v Akropolisu. Pomalu se vylidňovalo a asi po hodině se několik fanoušků dočkalo podpisů a Andyho.
Jediné, co mi teda přišlo hrozné, no, snad mi to bude odpuštěno, ale počet lidí nad 18 (nebo spíš nad 15), byste spočítali na prstech jedné ruky. Zmalované děti odmítající jít s rodiči domů :D I když, pár jich bylo milých.


Pokud máte zájem, více fotek najdete v celém článku. Nejsou nijak extra kvalitní, ale myslím si, že se mi povedli :)

O prázdninách není místo na nudu!

11. července 2012 v 16:41 | Miss Balushka |  Diary
Za ten téměř měsíc, co jsem sem nic nepřidala, se stalo hodně.. A v podstatě, všechno to bylo fajn. Užívám si svobody, života a toho, že nemusím skoro nic dělat :)
Nákupy, grilování, pohodová odpoledne na zahrádce, sledování filmů a seriálů (skins a samozřejmě Zoufalé manželky), vaření dobrot (bez skromnosti, peču teď muffiny dokonale), bubble tea, čtení, hudba, kosmetické dny, kina, hry na počítači a PSP, krásné bouřky (miluju je), nákupy, nákupy, nákupy :D
Opravdu poslední dobou utrácím tolik peněz, že bych se vážně měla stydět :D Ale jak říká s oblibou moje mamka: Peníze byly, jsou a budou. My nebudem.
A jelikož bydlím skoro v centru Karlových Varů, byli jsme se s mým nejdražším podívat i na Karlovarském festivalu. Co si budem povídat, dny jsme skoro prospali, v tom vedru ani nic jiného nejde, a jako správní noční tvorové jsme vyrazili do víru města až po setmění. A musím uznat, to jsou úplně jiné Vary. Všude spousta lidí (ale kde na ty celebrity chodí, nevím- potkali jsme jen duo Viral brothers s Lenkou Kučavíkovou), venkovní bary, kde si můžete koupit drinky k procházce, bagety, hranolky... cokoliv. Měli jsme procházku po celé kolonádě až k Puppu, pak jsme poseděli i u nás před domem... a pak přišla celkem silná bouřka...
A když nad tím tak přemýšlím, v poslední době chodíme ven spíš jako upíři :D Poslední dvě noci noční jízda do Tesca (tak málo lidí, žůžo!) pro něco na zub a prohrabání slev- přítel sehnal dvoje kalhoty - kvalitní- za ani ne 300. Ale on je zase asi všelijak roztrhá, až ho přestanou bavit, takže :) Včera nás řidič vezl rovnou na naší zastávku a pořídli jsme si domů velký krásný větrák! Paráda :)
Kromě toho, mě včera pozval na večeři do naší oblíbené restaurace. Překrásné večeřet s někým koho milujete za západu slunce a příchodu noci.
Přítel má totiž novou práci, proto jsme skoro pořád spolu, ale dnešek a část zítřka pracuje (v Praze). No, dnešek mám v plánu úklid- nesnáším totiž bordel, za který oba považujeme něco jiného, takže je ze mě chudák hotový, když bych pořád uklízela :D a taky aby ho tu přivítal pěkný, čistý domov. V plánu mám taky něco ukuchytit, sobě k večeři a něco na zub, až přijede a protože mě to baví a to hlavní - dát na hromadu všechno oblečení, co mám a roztřídit ho a pečlivě naskládat. Už ho totiž nemám kam dávat, ale samozřejmě pořád nemám, co na sebe! K tomu další várka Zoufalek!
No a zítřek máme menší sraz s kamarádkama, večer musíme s přítelem k mé tetě, půjčuje nám kola na páteční výlet do Svatošek.

Dva moji nejmilejší spolubydlící - grilování na zahrádce u mé tety


Třešně- sladoučké ze zahrádky a vínko :)